PMD Projects UzBuild 2025 Sərgisində İştirak Edəcək
PMD Projects, MDB regionunun aparıcı tikinti və layihə idarəetmə şirkəti, 25-27 fevral 2025-ci il tarixlərində Özbəkistanın Daşkənd şəhərində keçiriləcək UzBuild 2025 tikinti sərgisində iştirak edəcək.
Keyfiyyət, innovasiya və davamlılığa sadiqliyi ilə tanınan PMD Projects otel, kommersiya, yaşayış, ictimai/sosial, sənaye sektorları daxil olmaqla müxtəlif sektorlar üzrə yüksək keyfiyyətli layihələr icra edir. Beynəlxalq standartları tətbiq edərək şirkət tikinti, layihə idarəetməsi, dizayn, planlaşdırma, və effektiv sənəd idarəetməsində ixtisaslaşaraq layihələrin uğurla icrasını təmin edir.
Zəngin təcrübə və müştəriyönümlü yanaşma sayəsində PMD Projects hər bir layihənin uğurla həyata keçirilməsinə zəmanət verir. Tikinti sənaye yeniliklərini və əməkdaşlıq imkanlarını kəşf etmək üçün UzBuild 2025-də bizim stendimizi ziyarət edin!

PMD Projects Will Be Participating at UzBuild 2025
PMD Projects, a leading construction and project management company in the CIS region, is excited to announce its participation in UzBuild 2025, the premier construction and exhibition, taking place from February 25-27, 2025 in Tashkent, Uzbekistan.
Recognized for its commitment to quality, innovation, and sustainability, PMD Projects provides customized, high-quality solutions across various sectors, including hospitality, commercial, residential, public/social, pharmaceutical, and industrial construction. Applying international standards, we specialize in construction, project management, design development, planning, scheduling, and effective document control, ensuring the seamless execution of every project.
With comprehensive expertise and a client-oriented approach, PMD Projects guarantees the successful delivery of every project. Visit our stand at UzBuild 2025 to explore cutting-edge solutions, industry insights, and collaboration opportunities.