PMD Projects Tərəfdaşlarının Dəstəyi ilə Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetinin 4 Laboratoriyasının Açılışı Baş Tutdu
15 yanvar tarixində Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetində İnşaat fakültəsinin 4 laboratoriyasının açılışı keçirilib. PMD Projects-in tərəfdaşları UNICO, Avant Group, Bakelectro və AKOND 1 şirkətləri laboratoriyaları təmir edərək universitetin tələbələri üçün lazımi avadanlıqlar təmin ediblər.
Bu layihə universitetin tələbələrinə daha müasir tədris şəraiti yaratmaq məqsədilə həyata keçirilib.
PMD Projects tərəfdaşlarının Sosial Korporativ Məsuliyyət çərçivəsində həyata keçirdiyi bu layihəni alqışlayır. Bu təşəbbüs tələbələrin təhsil prosesini daha keyfiyyətli və effektiv hala gətirəcək, onların peşəkar bacarıqlarını artırmağa kömək edəcəkdir.
PMD Projects layihədə iştirak edən podratçılarına – UNICO, Avant Group, Bakelectro və AKOND 1 şirkətlərinə dərin təşəkkürünü bildirir və onların zəhmətlərini yüksək qiymətləndirir. Tərəfdaşlarımızın göstərdiyi bu cür korporativ sosial məsuliyyət fəaliyyətləri inşaat sahəsində kadrların yetişdirilməsinə böyük qatqıdır.
PMD Projects gələcəkdə də bu cür faydalı və cəmiyyətə dəyər qatan layihələri dəstəkləməyə davam edəcəkdir.

The Opening of 4 Laboratories at Azerbaijan University of Architecture and Construction Was Held with the Support of PMD Projects Partners
On January 15, the opening of 4 laboratories at the Faculty of Construction of Azerbaijan University of Architecture and Construction was held. PMD Projects' partners, UNICO, Avant Group, Bakelectro, and AKOND 1, renovated the laboratories and provided the necessary equipment for the university's students.
This project was implemented with the aim of creating more modern educational conditions for the university's students.
PMD Projects applauds this initiative, which was carried out within the framework of Corporate Social Responsibility. This endeavor will make the education process more qualitative and effective, helping to enhance the professional skills of the students.
PMD Projects expresses its deep gratitude to the contractors involved in the project – UNICO, Avant Group, Bakelectro, and AKOND 1 and highly appreciates their efforts. The corporate social responsibility activities demonstrated by our partners make a significant contribution to the training of personnel in the construction sector.
PMD Projects will continue to support such beneficial projects that add value to society in the future.