PMD Projects əməkdaşları “ADA” Universitetində keçirilən karyera sərgisində və Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetinin (AzMİU) “Karyera Həftəsi” çərçivəsində təşkil olunan VII Karyera Sərgisində iştirak ediblər.
Sərgilər çərçivəsində həmkarlarımız tikinti, mühəndislik və layihələrin idarə olunması sahələrinə maraq göstərən tələbə və məzunlarla görüşərək PMD Projects-in fəaliyyət istiqamətləri, davam edən layihələri və tikinti sektorunun xüsusiyyətləri barədə məlumat veriblər. Eyni zamanda, iştirakçılarla gələcək karyera imkanları və sahədə onları gözləyən iş mühiti barədə praktik və sahəyə yönəlik müzakirələr aparılıb.
Bu görüşlər tələbə və məzunların real iş mühiti və tikinti sektorunun tələbləri ilə daha yaxından tanış olmalarına, PMD Projects nümayəndələrinin isə gənclərin karyera gözləntiləri və inkişaf istiqamətləri haqqında daha çox məlumat əldə etmələrinə imkan yaradıb.
AzMİU-da keçirilən sərgi zamanı universitetin rektoru Gülçöhrə Məmmədova da PMD Projects-in stendini ziyarət edərək təqdim olunan materiallar və yanaşma ilə tanış olub.

PMD Projects employees participated in a career fair at ADA University and the 7th Career Fair organised as part of Career Week at the Azerbaijan University of Architecture and Construction (AzUAC).
During the fairs, our colleagues met with students and graduates interested in construction, engineering and project management, sharing information about PMD Projects’ key areas of activity, ongoing projects and the specifics of the construction industry. Discussions also focused on career opportunities and practical aspects of working in the field.
The events provided an opportunity for students and graduates to learn more about the industry and the professional environment, while also allowing PMD Projects representatives to better understand young professionals’ career expectations and interests.
During the fair at AzUAC, Rector Gulchohra Mammadova visited the PMD Projects stand and learned more about the materials and information presented by the company.